Můj příběh

Taky jste si všimli, jak se v čase měníme?


Původním povoláním jsem právnička.

Po několika letech, kdy jsem se věnovala právu ve firmách zaměřených na finance a development, se mou další vášní stal interiérový design. Zároveň jsem se věnovala organizaci vzdělávacích kurzů a managementu menších firem.

Po přestěhování do jižních Čech jsem si otevřela bezobalový obchod a tři roky se věnovala prodeji, jehož hlavním smyslem bylo snížení množství jednorázových obalů a zkrácení dodavatelského řetězce mezi producenty a spotřebiteli.


Představte si, že svého času jsem považovala makléře všeho druhu za příživníky využívající našeho zbytečně komplikovaného právního systému i kolapsu společenských standardů.

Vycházela jsem ale z toho, že jako právnička se v systému jakž takž vyznám (někdy je to opravdu nadlidský výkon) a že si veškeré záležitosti, vč. pronájmu a prodeje či nákupu nemovitosti zvládnu obstarat sama.

Mnoho let v korporátním prostředí a následně v samostatném podnikání mě ale naučilo, že jsme různí, máme různé schopnosti, znalosti i různou míru ochoty podstupovat martyrium spojené s jednáním na úřadech...

Máme různé příběhy, různé důvody proč děláme to či ono, tak nebo onak. A tak jsem i já ve svém příběhu trvajícím přes čtyři dekády (už vlastně skoro pět) dospěla do bodu, kdy jsem si uvědomila, že všechno, co jsem se naučila, čím jsem prošla a kým jsem, mohu uplatnit v pomoci druhým, jejichž příběh je zkrátka jiný.

Proto jsem se rozhodla, že skloubím své znalosti a zkušenosti právničky, svou praxi interiérové designerky a obchodnice i silný pocit potřeby dělat to, co má smysl, v práci realitního zprostředkovatele. Dělám ji ale s respektem k vašemu příběhu, fér a vedená snahou obnovit v podnikatelské sféře i obecně mezi lidmi slušnost a důvěru, tedy hodnoty, které se dle mého názoru ze společnosti poněkud vytratily.

Moc se těším na váš příběh a na naši krátkou společnou cestu, na níž vás ráda doprovodím za vaším vysněným domem, bytem či zahradou, nebo vám pomohu najít pro vaši nemovitost toho správného nového majitele nebo nájemce.


S respektem

Hana Dubovská